Angajații din Sănătate ies din nou în stradă! Protest în fața Ministerului Muncii

Angajații din Sănătate ies din nou în stradă! Protest în fața Ministerului Muncii
Scris de Realitatea din Canada Publicat: 1 feb. 2024, 08:21
Sute de angajați din sistemul de sănătate vor picheta, astăzi, sediul Ministerului Muncii
Citește și
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
- 11:45Alertă de securitate în Republica Moldova. Un cetățean rus, reținut pentru activități suspecte
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News



























