Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”

Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Scris de Realitatea din Canada Publicat: 3 dec. 2025, 20:21
Dorel Vișan: „Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Citește și
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
- 11:45Alertă de securitate în Republica Moldova. Un cetățean rus, reținut pentru activități suspecte
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News



























