Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme, din 2024 - Anunțul ministrului Boloș

Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme, din 2024 - Anunțul ministrului Boloș
Scris de Realitatea din Canada Publicat: 28 iul. 2023, 09:44
Facturarea electronică va fi obligatorie în România pentru toate tranzacţiile între firme începând de la 1 ianuarie 2024, potrivit ministrului Marcel Boloș.
Citește și
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 09:22Olanda emite primul Cod roșu de caniculă din istorie. Europa fierbe sub temperaturi extreme
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News


























