Iranul își activează agenții adormiți din Europa

Iranul își activează agenții adormiți din Europa
Scris deRealitatea din Canada
Publicat6 mar. 2026, 14:47
Sursărealitatea.net
Amenințare gravă de securitate la adresa Europei! Iranul începe să își activeze celulele de agenți adormiți de pe continent! Patru indivizi suspectați că puneau la cale atacuri teroriste au fost arestați de poliția britanică. Cu toții au cetățenie iraniană, iar 3 dintre ei sunt și cetățeni ai Marii Britanii, potrivit Realitatea PLUS.
Citește și
- 18:04Negocieri la nivel înalt: SUA și Iranul ar putea semna un acord preliminar în următoarele ore
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 10:14Coșmar în Belfast. Proteste violente împotriva migranților. Case incendiate, magazine devastate. O familie de români, salvată de poliție
- 08:06Volodimir Zelenski: ”Europa trebuie să fie prezentă la negocierile cu Rusia, dar nu ca mediator”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News



























