Iranul își activează agenții adormiți din Europa

Iranul își activează agenții adormiți din Europa
Scris deRealitatea din Canada
Publicat6 mar. 2026, 14:47
Sursărealitatea.net
Amenințare gravă de securitate la adresa Europei! Iranul începe să își activeze celulele de agenți adormiți de pe continent! Patru indivizi suspectați că puneau la cale atacuri teroriste au fost arestați de poliția britanică. Cu toții au cetățenie iraniană, iar 3 dintre ei sunt și cetățeni ai Marii Britanii, potrivit Realitatea PLUS.
Citește și
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
- 11:45Alertă de securitate în Republica Moldova. Un cetățean rus, reținut pentru activități suspecte
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News



























