Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport Gabriel Toncean: Avem nevoie de cât mai mult sport în școli

Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport Gabriel Toncean: Avem nevoie de cât mai mult sport în școli
Scris de Realitatea din Canada Publicat: 15 sept. 2023, 08:50
Gabriel Toncean, Vicepreședintele Agenției Naționale pentru Sport, a discutat despre sportul în școli cu președinta Comisiei de Integritate din cadrul Federației Internaționale a Sportului Școlar, doamna Sophie Bordet și cu președintele Federației Sportului Școlar și Universitar, domnul Constantin Căliman.
Citește și
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
- 11:45Alertă de securitate în Republica Moldova. Un cetățean rus, reținut pentru activități suspecte
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News



























