Fugarul Ghiță și suveranistul vopsit Ponta: 34 de milioane de lei de la stat. Ghiță TV l-a scos pe Ponta în față, iar poporul plătește - VIDEO

Fugarul Ghiță și suveranistul vopsit Ponta: 34 de milioane de lei de la stat. Ghiță TV l-a scos pe Ponta în față, iar poporul plătește - VIDEO
Scris de Realitatea din Canada Publicat: 23 nov. 2025, 15:44
Fugarul Sebastian Ghiță și falsul suveranist Victor Ponta au luat de la popor peste 34,5 milioane de lei după alegerile prezidențiale din acest an!
Citește și
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 09:05Casa Albă cere fonduri pentru războiul din Iran: 88 de miliarde de dolari, solicitați de urgență Congresului
- 08:40Trump anunță că Iranul cedează în negocieri: „Sunt de acord cu tot ce vreau eu”
- 08:35Incendiu puternic la un depozit de combustibil din Krasnodar după un atac cu dronă al Ucrainei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Canada și pe Google News


























